درباره ما:

شرکت پره توربین آسیا از سال 1395 با هدف تولید و تامین قطعات انواع توربین، پمپ و کمپرسور مورد استفاده در صنایع نیروگاهی، نفت، پتروشیمی، هوایی و سایر صنایع تبدیلی تشکیل گردید.

 

این شرکت با بهره گیری از نیروهای متخصص و مجرب و بهره مندی از تجهیزات کارگاهی ، به تجربه مناسبی در زمینه تولید قطعات حساس صنعت توربین نظیر دیسک ها ، پره ها ، چرخدنده ها و همچنین تعمیر و اورهال روتورها دست یافته است.

دانش و تجربه واحد مهندسی شرکت در مهندسی معکوس، طراحی ، تهیه نقشه ، تلرانس گزاری و استخراج مدارک فنی فرایند ساخت قطعات دوار توربین ، طیف متنوعی از برندهای معتبر این صنعت را پوشش داده و در حال توسعه بیشتر می باشد.اشراف بخش مهندسی شرکت بر قواعد و استانداردهای فنی تولید و رعایت معیارهای کیفی در مهندسی، ساخت، نصب و راه اندازی تجهیزات  ، موجب کسب اطمینان خاطر مشتریان را فراهم نموده است .

واحد مهندسی

 اجرای کامل فرایندهای کنترل کیفی و بازرسی متالورزیکی در انواع مخرب و غیر مخرب و نیر کنترل ابعادی فرایندهای تولیدی در حین ساخت توسط ابزارهای لازم اعم از گیجهای کنترلی و  همچنین کنترل نهایی قطعات بر مبنای نقشه استاندارد واحد مهندسی و صدور تاییدیه نهایی .

واحد کنترل کیفی